Вивчайте словацьку разом з Troj SK 

Заглибтесь у вивчення граматики, збагатіть свій словниковий запас і почніть сприймати словацьку мову на слух разом із TROJ SK🧡

Illustration

Уроки на зручній онлайн-платформі по 5 осіб

Онлайн-заняття проводяться у невеликих групах по 5 осіб, що дозволяє приділяти увагу кожному учню. Якщо ви пропустили заняття або хочете переглянути матеріал, у нас є відео для цього.

Illustration

Практикуючі розмовні заняття

На практичних розмовних заняттях з словацької мови ми допоможемо вам удосконалювати навички мовлення та аудіювання.

Illustration

Авторські додаткові матеріали для навчання

Для ефективного освоєння словацької мови ми підберемо додаткові матеріали, такі як відео, книги, статті та інтернет-ресурси.

Illustration

Загальний навчальний чат з викладачем та адмінами

Всі студенти групи будуть додані до спільного чату в Telegram для спілкування з викладачем та адміністраторами школи з питань навчального процесу, домашніх завдань та мовних питань.

Групові онлайн-курси словацького з нуля до B1

Що на вас чекає протягом 5 місяців? Програма нашого групового курсу⚡️

3-5 місяців
тривалість курсу


60 занять
входить у курс


2-3 уроки
в тиждень


60 хвилин
тривалість уроку


Які теми будуть на курсі?

Illustration

01. Алфавіт та правила читання

На початку навчання ми фокусуємося на вивченні словацького алфавіту та правильному читанні, висвітлюючи вимову літер та слів.

Ми закріплюємо отримані знання на практиці через ігрові приклади та завдання. Після цього ви отримуєте домашнє завдання та зворотний зв'язок від викладача.

Illustration

02. Лексика

Програма включає вивчення нових слів з різних тем, таких як сім'я, подорожі, школа, магазини, ресторани, одяг, свята та інші.

Чим більше ви оволодієте лексикою, тим впевненіше зможете спілкуватися та розширювати свій спектр використання словацької мови.

Illustration

03. Граматика

Ми пропонуємо докладне вивчення граматики словацької мови, а також регулярне повторення правил на практичних заняттях для закріплення отриманих знань.

Це допоможе вам висловити свої думки грамотніше в розмові і краще розуміти письмову та усну мову.

Illustration

04. Розмовна словацька

В рамках курсу ви спілкуватиметеся зі своїми товаришами по групі, а також отримаєте приємний бонус: короткі індивідуальні розмовні заняття зі спікером протягом усього навчання.

У процесі занять ваше вміння розмовляти і розуміти мову на слух постійно розвиватиметься, що дозволить вам більш впевнено вести розмови словацькою мовою.

Illustration

05. Аудіювання

Ми будемо розвивати вашу здатність розуміти і коректно інтерпретувати усне мовлення словацькою мовою, будь то діалоги чи тексти.

Це особливо важливо, якщо ви плануєте вступати до словацького університету, де вміння сприймати усне мовлення на різні теми та з різними акцентами є ключовою навичкою.

Illustration

06. Тести, ігри та вікторини

Протягом занять ми будемо використовувати ігри та вікторини, щоб створити більш приємну атмосферу та допомогти вам заговорити словацькою мовою.

Для закріплення вивченого матеріалу ми проведемо невеликі випробування наприкінці кожного заняття. Крім того, на вас чекають тестування в середині і в кінці курсу.

Викладачі

Illustration

Юрій 

Головний викладач курсів словацької мови

Illustration

Vladyslava

Спікер розмовних занять та другий викладач підготовчого курсу

Вартість групового підготовчого курсу

Курс охоплює рівні A1-B1. Заняття проходять 2/3 рази на тиждень по 60 хвилин у групі по 5 осіб протягом 5 місяців.

Набір гуртів на курси вже стартував!
Перші групи вже розпочали

 • Illustration

  Вартість курсу

  100€ 60€/месяц


  ● 5 місяцівтривалість онлайн-курсу 
  ● 60 заннятьонлайн по годині з викладачем

Відповіді на саміпопулярні питання

не знайшли відповіді на своє запитання?
Напишіть нам у чат Telegram, WhatsApp або Viber

 • Для кого цей курс?

  Наш курс охоплює рівні A1-B1 та спрямований на допомогу як початківцям у вивченні словацької мови, так і тим, хто бажає вдосконалити свої знання.

 • Як проходитимуть курси словацької мови?

  Наші заняття будуть проводитись на зручній онлайн-платформі, у невеликих групах із 5 осіб. На вас чекають практичні уроки, групові ігрові завдання та регулярні тести для моніторингу вашого прогресу

 • Хто буде нашим викладачем?

  Протягом курсу ви працюватимете з нашим україномовним викладачем, який активно практикує словацьку мову, а також із досвідченим спікером, який спеціалізується на розвитку розмовних навичок.

 • Чи задаватимуть домашні завдання?

  Після кожного уроку буде надаватися домашнє завдання. Майте на увазі, що виконання цих завдань необхідно в першу чергу для вашого прогресу.

 • Чи є можливість індивідуальних занять?

  Звичайно! Для отримання додаткової інформації про наші індивідуальні курси, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером.

 • Коли старт групи?

  Дата початку курсу визначається принаймні набору нової групи. Тривалість курсу складає 5 місяців з трьома уроками на тиждень по 60 хвилин кожен.

Наші студенти о нашом курсі

Більше відгуків можливо побачити в инстаграм

Illustration

Дмитрий Р.

“Уже 5 месяцев занимаюсь с Юрием словацким языком в режиме онлайн (через Zoom). Учиться начал с азов (от А1) и сейчас завершаю уровень А2. Занимаемся достаточно часто (4 раза в неделю). Хочу отметить, что хотя занятия Юрий проводит по программе классического учебника «Krížom krážom», но сами занятия Юрий проводит очень разнообразно, используя самые разные методики. Кроме работы непосредственно с учебником Юрий предлагает на уроках просмотр видеороликов с YouTube на словацком языке, тесты на Kahoot, прослушивание аудиороликов с сайта Университета Коменскего. Все эти упражнения проводятся с одновременным разбором их содержания буквально по косточкам. Особо хочется отметить разработанные Юрием таблицы склонений существительных по падежам с привязкой к конкретным взорам. Также Юрий даёт достаточно широкий выбор домашних заданий, включающих как упражнения по грамматике, так и слуховые упражнения с помощью просмотра разнообразных видео. Очень хорошо, что на уроках Юрий подробно разбирает выполненные домашки. И особо полезно для начинающих учить словацкий язык у Юрия – это то, что Юрий понимает, как быстро русскоговорящим принять особенности словацкого языка адаптируя их к правилам грамматики русского языка. Сверхполезно для наших занятий и то, что Юрий, находясь в словацкой языковой среде, постоянно адаптирует свои задания на уроках под текущие реалии использования языка в жизни.”

September 09, 2021

Женя Ч.

“Преподаватель интересный, креативный, легко нашли общий язык. Занятия проходят очень занимательно и познавательно, много прикольного интерактива.
Рекомендую данного преподавателя”

October 28, 2021

Illustration

Милана 

“Курс максимально понятен! Без трудностей можно учить словацкий с нуля. Присутствует практика в письме, чтении и аудировании, что помогает лучше понимать язык даже с начинающим уровнем. Весь материал очень интересный и доступный.”

November 12, 2023

Illustration

Павел С.

“ Мне очень понравился курс, он был насыщенный разными видами видео, сериалами и мультимедиа, которые очень хорошо помогаю привыкнуть к Словацкой речи, мне это очень понравилось. Так же мне понравилось какая динамика занятий была, темы проходили, благодаря этому, очень быстро и незаметно, а тоже время классно усваивались”

May 6, 2022

Illustration

Женя К.

“Очень доволен, очень понятно объясняете. Быстро и эффективно прошли курс А1. Сначала думал что в группе будет непонятно и неэффективно, но появился какой-то дух соперничества и было даже стыдно не выполнять домашнее 😅
Так что максимально доволен, спасибо)”

October 1, 2023

Illustration

Саша В.

“Ну якби не певні обставини і він не розмазався як воно сталось було б взагалі дуже круто, та це й самого курса не стосується)
Мені сподобалось, було корисно і цікаво, єдине можливо трохи більше інтерактиву як є на А2, але це специфіка початку я так розумію, тому теж претензій не маю)”

October 28, 2021

Illustration

Алина С.

“По окончанию курса А1, хочу выразить благодарность Юрию за преподнесение и формулировку материала , за поддержу оказанную при трудностях, за готовность помочь вне занятий , за умение заинтересовать и расположить студента ( абитуриента) к изучаемому языку !”

December 15, 2022

Illustration

Алексей Г.

“Курс был очень насыщенный и сбалансированный. Главное, что Вы всегда были на связи и готовым помочь с вопросами. Но пожалуй самое главное, что объяснялось все на доступном языке. Было очень много практичного материала, с которым можно было тренировать и улучшать язык. В каждом уроке чувствовалась своя атмосфера, и не как с грозным учителем, а как с преподавателем который стал другом. От этого чувствовалась поддержка и приходила мотивация. Я определенно вернусь к Вам за изучением материала!”

October 30, 2023

Illustration

Владислав С.

“За чуть более полу года изучения словацкого языка с Юрием у меня остались только хорошие впечатления. Занятия проходят в приятной и ненапряжной атмосфере. Материал подаётся легко и понятно, он знает на чём нужно заострить внимание, а какие моменты будут легки для русскоговорящего человека. Программа обучения разнообразная и интересная. Помимо стандартного изучения языка по учебнику, таблицам и рабочей тетради, регулярно проводятся викторины в kahoot, просматриваем ролики на ютубе, заучивание слов проходит в очень удобном приложении Quizlet, бывает в виде домашнего задания задаётся просмотр фильма или сериала на словацком. Подводя итоги, хочу сказать, что очень рекомендую Юрия на кандидатуру преподавателя словацкого языка.”

August 15, 2022

Галерея